Blog

Tu nájdete moje názory a skúsenosti s drogériou od Dedry. Keď mi zostane nejaký čas, tak postupne napíšem aj skúsenosti s bytovými doplnkami atď.

L´AVIVAGE KRÁĽOVNÁ NA TRHU

Možno sa pýtate, čo je to L´AVIVAGE? No jednoducho po slovensky aviváž na pranie. ALE... keďže to nie je obyčajná aviváž, samozrejme má aj krajšie meno. Keď som prvý krát čítala katalóg od Dedry, najprv ma upútalo balenie – pekné a pritom jednoduché – a až potom som čítala popis.

 

Bianco, Colorito a Universe

Dnes budem písať o pracích prostriedkoch, ich zložení a používaní a o chybách pri praní, ktoré mnohí robia. Dúfam, že nezabudnem na nič.

Dedra má široký výber pracích, doplnkových a špeciálnych prostriedkov aké u iných výrobcov nenájdete. Neobsahujú chlór ani fosfáty - tieto zložky sú nahradené ekologickými látkami, ktoré sú taktiež účinné a zároveň šetrné k pokožke aj životnému prostrediu. Nakoľko všetky výrobky maximálne koncentrované, používa sa oveľa menšie množstvo ako ste zvyknutí pri bežnej drogérii. Navyše NENIČIA BAKTÉRIE V ČISTIČKÁCH ODPADOVÝCH VÔD!  A keďže má DEDRA taký široký výber produktov na pranie, budem v tomto príspevku písať len o pracích prostriedkoch na biele a farebné veci a o „univerzáloch“. Na výber je niekoľko balení tabliet a práškov NA BIELE VECI.
 

 

PROTECTOR - zmäkčovač vody

V prvom článku som písala o tom ako čistiť práčku a prečo je to dôležité a tiež som spomínala PROTECTOR – zložku, ktorú obsahujú pracie prostriedky DEDRA.
PROTECTOR je zmäkčovač vody, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa v práčke, čím šetrí „elektriku“ a zároveň Vám šetrí peniaze aj za „prach“. Skvelá vec, vzhľadom k tomu, že na Slovensku máme takmer všade stredne tvrdú alebo tvrdú vodu. Možno si hovoríte: „No jasnééé, ďalšia hovadina, za ktorú mám vyhadzovať peniaze.“  

LIQUIDATOR - čistič práčky

Vo všetkých článkoch sa budem snažiť, čo najlepšie popísať produkty od Dedry, ktorý na čo použiť a ako ho správne použiť. Dúfam, že Vám dokážem pomôcť a poradiť, ako lepšie využiť, čo ponúka DEDRA. S písaním mám trošku problém, jednoduchšie je pre mňa hovoriť, ale snáď to nejak zvládnem.

Rozmýšľala som, o ktorom produkte by som písala ako o prvom a napadli ma prášky na pranie. Veď kto neperie aspoň raz za týždeň. Lenže potom ma napadlo, že je zbytočné ospevovať prachy a gély, ak máte zanesenú práčku vodným kameňom. 

Takže sa Vás pýtam: „ Čo Vaša práčka, ako je na tom? Čistíte ju pravidelne? Nezapácha? Staráte sa o ňu alebo len smutne na ňu pozeráte a čakáte, kedy doslúži?“

Máte otázky? Pýtajte sa.

Ak sa Vám nechce čakať, kým napíšem príspevok o produkte, ktorý Vás zaujíma... PÝTAJTE SA. Rada Vám odpoviem. Ako ho použiť, na čo ho použiť, na čo ho v žiadnom prípade nepoužívať.