L´AVIVAGE KRÁĽOVNÁ NA TRHU

Možno sa pýtate, čo je to L´AVIVAGE? No jednoducho po slovensky aviváž na pranie. ALE... keďže to nie je obyčajná aviváž, samozrejme má aj krajšie meno. Keď som prvý krát pozerala katalóg od Dedry, najprv ma upútalo balenie – pekné a pritom jednoduché – a až potom som čítala popis.

Prvé, čo ma napadlo, bolo že je to nejaká hlúposť. Veď ako mi už len nejaká „obyčajná“ aviváž môže pomôcť so žehlením? Ale naozaj pomohla. Najprv som sa bála objednať si L´avivage, veď človek predsa z obrázku toho veľa nevie, a že je tam pár pekne napísaných viet... Ale nedalo mi to a objednala som si jednu. Už keď som ju otvorila, tak som bola hotová z toho, ako fantasticky vonia a nevedela som sa dočkať víkendu, aby som ju vyskúšala. No tak niekto sa teší na víkend, že môže ísť hýriť a ja som sa tešila na pranie. Ako dieťa, keď má novú hračku. A týmto výrobkom začala moja závislosť na DEDRE.

Začala som aviváže skúšať zaradom, ktorá mi ako padla do oka. Dlho som sa nevedela rozhodnúť, ktorá sa mi najviac páči (a nerozhodla som sa doteraz), lebo voňajú naozaj nádherne. Jedna krajšie ako druhá. Aj niekoľko týždňov po vypraní, veci stále krásne voňajú. A žehlenie? Jedna báseň. Viac ako polovicu vecí, ktoré som predtým žehlila, NEŽEHLÍM. Stačí ich len poskladať. A tú druhú, trošku postraším žehličkou a naparovanie už vôbec nepoužívam.

Veci sú oveľa jemnejšie, nie sú také dokrčené, keď ich vyberiete z práčky. A preto je L´avivage od Dedry, taká skvelá. Obsahuje látky, ktoré bežne dostupné aviváže neobsahujú. Nielen že je to koncentrát (750ml = 4,5 l bežnej aviváže), takže Vám doma nezavadzia veľká fľaša, ale jej zloženie je JEDINEČNÉ. Obsahuje látku elastil ME (multi-effect), vďaka ktorej nemusíte toľko žehliť. Elastil totiž to vyrovnáva vlákna a preto nie sú veci také dokrčené. Čím viac periete, tím viac je oblečenie mäkšie. S každým ďalším praním sa účinok elastilu násobí a veci sú mäkké a jemnejšie.

Ja som si na to už tak zvykla, že som si to v prvom rade ani neuvedomovala. Keď som išla písať tento článok, rozhodla som sa skúsiť oprať pár krát veci bez L´aviváge a v bežnom prachu na pranie. Bola som prekvapená, veci dokrkvané, že som musela zapnúť aj naparovanie, aby som ich vyžehlila. Tvrdé, no proste hnusné. DEDRA ma tak rozmaznala, že ma ani nenapadlo ako to bolo, než som ju začala používať.

Ďalšie zložky, ktoré obsahuje L´avivage:

  • aloe vera barbadensis – dobre pôsobí aj na citlivú pokožku
  • antistaticum, aby prádlo neelektrizovalo
  • NEOBSAHUJE žiadne farbivá, každá jedna aviváž je biela ako plnotučné mlieko
  • a to najlepšie na koniec 4 x VIAC KOZMETICKÉHO PARFÉMU ako bežne dostupné aviváže (veľa výrobcov nepoužíva kozmetické parfémy a preto voňajú tak umelo)

Vo všetkých produktoch DEDRA sa používajú kozmetické parfémy, sú to parfémy, ktoré sa používajú v kozmetike NIE v drogérii. Keď si porovnáte, ako voňajú bežné čistiace prostriedky a kozmetika je v tom rozdiel. Takže, keď Dedra píše, že niečo vonia ako papája, limetka, jahoda... tak to tak naozaj aj vonia. A to je ďalší dôvod, prečo túto drogériu, tak zbožňujem.

No a tie moje najobľúbenejšie aviváže? Je ich veľa.

JASMÍN – milujem jazmín, mohla by som sa v ňom kúpať. Je to jemná vôňa a ja ju používam na svetre.

ZEN PURITY – ak by som si mohla zobrať na opustený ostrov, len jednu jedinú, tak je to určite zen purity. Je to silnejšia vôňa a opísať sa to nedá, to treba ovoňať.

GENESIS – veľmi pekná pánska vôňa, takže na chlapské veci určite

BLUE FANTASY – ak sa bojíte a váhate, ktorú si vybrať, tak táto aviváž je asi najbližšie vôňou k bežným avivážam

C´EST LA VIE – krásna kvetinová vôňa

BANÁN – áno, dobre čítate. Kto má rád vanilku, tak táto aviváž sa Vám bude páčiť.

A je ich ešte veľa: de paris, magnólia, zazen, mon cherry, chanson d´amor, primavera.

A na Vianoce používam vianočné aviváže. Každý rok je iná a zatiaľ nesklamala ani jedna.

Na výber je viac ako 20 avivážnych kondicionérov, treba si len vybrať.

Diskusná téma: L´avivage

Titulok: What from this follows? Vložil: lollita55l Dátum: 06.03.2019

I do not know, I do not know

Titulok: Completely I share your opinion. In it something is and it is excellent idea. It is ready to support you. Vložil: lancer-2229 Dátum: 04.03.2019

Thanks for the valuable information. It very much was useful to me.

Titulok: I join told all above. We can communicate on this theme. Here or in PM. Vložil: olevenko9 Dátum: 04.03.2019

And you have understood?

Titulok: I firmly convinced, that you are not right. Time will show. Vložil: olevenko9 Dátum: 02.03.2019

I am am excited too with this question.

Titulok: Услуги взлома от команды хакеров Vložil: Jameswam Dátum: 14.07.2018

Добрый день. Хотим предоставить свои услуги взлома сайтов, скайпа, любой почты, социальных сетей(вконтакте, одноклассники, фейсбук, инстраграмм). Прослушивание вайбер, вотсап, чтение сообщений и многое другое. Многолетний опыт и огромное количество отзывов о нашей работе. По всем вопросам в telegram -@Dred36

Titulok: создание продвижение раскрутка сайтов Vložil: Jameswam Dátum: 07.07.2018

Заказать поисковое продвижение и поисковая оптимизация сайтов По всем возникшим вопросам Вы можете обратиться в скайп логин SEO PRO1 мы с удовольствием ответим на все интересующие вас вопросы...Анализ вашего интернет-проекта бесплатно

Titulok: France - A Dream Home Vložil: Thomassag Dátum: 06.03.2018

Living in France is one thing desired by many individuals. If you want to live in France then you have to get French property. You can read the advertisement section of the newspapers which has the section of houses for sale in France. After making a suitable choice, you should research about the properties for sale in France. French property is now a days very much wanted also.

If you want to live in France and spend your life there you should select a proper house. French property is not cheap and you need to make a major investment. You must also know about the properties for sale in France at various locations. The houses for sale in France come in different prices depending on the location

Pridať nový príspevok